Usługi


Do połowy roku 2011 Zajazd dysponował bazą gastronomiczno-szkoleniową. Od lipca tego roku Zajazd rozszerzył swoje usługi o hotelarskie i po wybudowaniu hotelu dysponuje 21 pokojami w których można pomieścić do 60 osób. Są to pokoje 1, 2 i 3 osobowe z możliwością dostawek oraz apartament. Każdy pokój posiada osobną łazienkę oraz media : TV, internet. Obiekty przystosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych.
Kompleks Gościniec składający się z budynku restauracji i hotelu posiada do dyspozycji 5 sal, które mogą pomieścić od 25 do 200 osób z przeznaczeniem na imprezy okolicznościowe (wesela chrzciny, komunie itp), obsługę wycieczek, szkolenia pracownicze. Całość obiektów wraz z przyległymi parkingami monitorowany. Obok w leśnej scenerii, dla potrzeb imprez plenerowych np. grill, kulig,  powstały drewniane altany.

 

Pokoje Hotelowe

 

sale szkoleniowe świętokrzyskie

 

sale konferencyjne świętokrzyskie

Część restauracyjna posiada 70 miejsc konsumpcyjnych z możliwością uruchomienia dodatkowych.
Z księgi wpisów wynika, że z usług firmy korzystały m.in Budka Suflera,Perfect, Majka Jeżowska, Bajm, VOX, Bartosz Kiziorowski, Maryla Rodowicz jak również paru znanych polityków i ludzi mediów.